Автохата - магазин автозапчастин для легкових автомобілів і бусів:Ауді (Audi), Форд (Ford), БМВ (BMW), Сітроен (Citroen), Фольксваген (Volkswagen), Ніссан (Nissan), Рено (Renault), Пежо (Peugeot), Шевроле ( Chevrolet) та ін. в наявності та під замовлення у м. Львів.

Магазин Автохата відкритий в 2007 році і спеціалізується на продажу автозапчастин для легкових автомобілів і мікроавтобусів. Багаторічний досвід роботи на ринку запчастин, допомагає нам підібрати для нашого магазину необхідний асортимент деталей і аксесуарів для автомобілів і мікроавтобусів эвропейського виробництва.

Ми щодня оновлюємо ціну та наявність автозапчастин, та щоквартально оновлюємо наш каталог, що дає можливість надати дані за найновішими автомобілями і запчастинах. Наш асортимент представляють автозапчастини для німецьких та французьких автовиробників.

Переваги нашого магазину автозапчастин:

- доступні ціни;

- широкий вибір автозапчастин під замовлення;

- у нашому каталозі представлені автозапчастини найпопулярніших моделей європейського виробництва, включаючи запчастини для мікроавтобусів, загальною чисельністю більше 10 000 найменувань;

- економія вашого часу;

- постійне розширення асортименту автозапчастин;

- всі автозапчастини сертифіковані і офіційно поширюються на території України.

Гарантія на запчастини повністю відповідає гарантії виробника. Покупець має право повернути браковані автозапчастини та отримати повернення вартості . Якщо запчастини не підходять з вини постачальника, ми гарантуємо заміну або повернення грошей протягом 1 тижня; Експрес - доставка в межах м. Львова (від 1 години) при замовленні від 2000гр;

Будь-яка форма оплати: готівковий і безготівковий розрахунок.

Ми завжди прагнемо бути кращими!